Menu

Vyťažte média

Dostaňte sa k vašim klientom bližšie. Zistite, ako rozmýšľajú, čo sa im páči a ako na nich zapôsobiť. Spravíme vám analýzu nákupného procesu a správania Vašej cieľovej skupiny, na základe ktorej pre vás zostavíme mediálny plán aj s riešením jeho nákupu.
Poradíme vám, ktoré online reklamné plochy a mediálny priestor využiť tak, aby ste z nich mali relevantný, merateľný a ten najlepší výsledok.

Využite sociálne siete

Buďte tam, kde sú ľudia - komunikujte s nimi na sociálnych sieťach. Pomôžeme nasmerovať vašu značku tam, kde osloví ľudí a relevantnú cieľovú skupinu. Vo svete sociálnych médii tak nebude nechaná napospas osudu, ale naopak riadená presne podľa spoločne určených cieľov. Sociálne siete sa dajú využívať na PR, budovanie značky, online marketing, či zvyšovanie návštevnosti.

Zvirálnite váš obsah

Chcete, aby sa verejnosť dozvedela o dôležitej udalosti alebo o novom produkte vašej spoločnosti cez video, fotografiu alebo aplikáciu? Pomôžeme vám dostať vybraný obsah všade tam, kam potrebujete. Správne „rozsievanie“ vám zaručí zásah na niekoľko tisíc Slovákov, ktorí si informácie pozrú cez Facebook, Twitter, blogy alebo iné stránky na internete.
Nezískate tak iba cenné videnia ale aj dôležitú spätnú väzbu, ktorá pomôže nasmerovať váš biznis.

Nechajte si poradiť od špecialistov

Poskytujeme konzultácie mediálnej stretégie a komunikácie, výkonnostného marketingu a celkovej technickej optimalizácie webstránok. Konzultácie sú založené na komplexnej analýze dát, vychádzajúcej zo želaných cieľov vašej spoločnosti a značky. Medzi naše top špecializácie patria online mediálne weby. Naši klienti sú najväčšie online média na Slovensku a preto máme v tejto oblasti bohaté skúsenosti.

Zabezpečte dáta

Poskytujeme efektívnejšie využívanie IT zdrojov formou prenájmu virtuálnych serverov a virtuálnych dátových centier v cloude. Tieto riešenia prinášajú znižovanie nákladov na ich prevádzku pri súčasnom zvýšení dostupnosti všetkých aplikácií. Prevádzkujte svoje aplikácie v stabilnom, výkonnom a bezpečnom virtuálnom prostredí. Presuňte svoju fyzickú IT infraštruktúru do cloudu a získate flexibilitu pri využívaní IT, vysokú dostupnosť, služby profesionálneho tímu, zníženie nákladov na prevádzku IT, jednoduchšiu správu systémov a viac času pre váš biznis.

Maximalizujte výkonnosť

Mnoho spoločností má limitovaný marketingový rozpočet a hľadá čo  najefektívnejšie cesty k úspešnému predaju. Práve vďaka metódam založeným na Performance marketingu sa vyhnete riziku stratených nákladov na reklamu. Platíte totižto len za úspešný výsledok. Využitím PPC, SEO a Inbound metód Vám dokážeme poskytnúť komplexné výkonnostné riešenia, ktoré prinesú maximálny a merateľný výkon.

WE GENERATE BUZZ. WE CREATE INTERACTION. WE DELIVER RESULTS.
© Copyright 2014 Ascalon